Mistrzostwa Świata kick boxingu we Włoszech

15 października 2018 admin 1

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o osiągnięciach czworga zawodników kick boxingu z Uczniowskiego Klubu Sportowego A&WTeam Obrowo, którzy w dniach od 15-23 września 2018, brali udział w Mistrzostwach Świata kadetów i juniorów we Włoszech.

Polskę reprezentowali następujący zawodnicy:

1. Natalia Maćkiewicz – Czernikowo,
  2. Grzegorz Błotnicki – Kazimierzewo,
  3. Michał Błotnicki – Kazimierzewo,
  4. Juliusz Jeneralski – Obrowo.

Uczestników z Polski było łącznie 112, w tym nasza ww. czwórka. Wszystkich zawodników z całego świata było 3 000.

→ Natalia w Kadetach startowała w formule walki: light-contact – zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal.

→ Grzegorz w Juniorach startował  w dwóch formułach walki: zajął piąte miejsce w formule light-contact oraz drugie miejsce w formule kick-light i zdobył srebrny medal.

→ Michał w Kadetach startował w dwóch formulach walki: kick-light i light-contact –  zajął w obydwu formułach dziewiąte miejsce.

→ Juliusz, który jest ministrantem w Naszej Parafii, w Kadetach startował w formule walki: light-contact – zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal.

Rodzice i Zarząd Klubu są bardzo dumni z osiągnięć wszystkich czterech zawodników na arenie międzynarodowej oraz z pracy trenera Andrzeja Maciusiewicza.

Ciężka praca zawodników oraz wielkie serce i poświęcenie trenera przyniosły tak wspaniałe rezultaty.

Starostwo Powiatowe Toruń również może być dumne z faktu istnienia takiego Klubu, a tym bardziej z takich wspaniałych osiągnięć.