JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
16.06.2024 r.

Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej. W niedzielę po sumie.

W poniedziałek spotkanie „Kręgu Biblijnego”.

W środę Msza św. o godz. 9.00 ze względu na pogrzeb ks. prof. Zdzisława Pawlaka.

Spowiedź na zakończenie roku szkolnego: we wtorek, czwartek i piątek od godz. 17.00 do 18.00. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 9.30.

Sprzeciw rodziców w związku z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej wprowadzającym zmiany w nauczaniu religii w szkołach. Protest należy podpisać i wysłać pocztą na adres - Ministerstwo Edukacji Narodowej; al. Jana Chrystiana Szucha 25; 00-918 Warszawa lub mailem - kancelaria@men.gov.pl. W celu pobrania gotowego tekstu kliknij tutaj.

Stań w obronie Krzyża. Prezydent Warszawy podpisał zarządzenie, które wprowadza zakaz eksponowania symboli religijnych na ścianach urzędów, zakaz eksponowania symboli religijnych na biurkach urzędników a zarazem nakaz używania języka ideologii gender w rozmowach z petentami. To jawny atak na wolność wyznania i sumienia. Nie możemy pozostać bierni wobec ataku na nasze konstytucyjne prawa i wolności. Podpisz petycję na stronie: NIEZDEJMUJKRZYZA.ORG

Nowy numer tygodnika "Idziemy" - relacje Państwa i Kościoła.