DRUGA NIEDZIELA ADWENTU – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

08.12.2019 r.

1. Dzisiaj (8.12) po Mszy św. o godz. 10.00 katecheza przed bierzmowaniem. Na sumie poświęcenie medalików dla dzieci pierwszokomunijnych, a po Mszy św. katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

2. Po Mszach św. (8.12) zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

3. W poniedziałek Msza św. o godz. 17.30 – spowiedź w Łążynie.

4. Msze św. roratnie w tym tygodniu we wtorek i piątek. Dzieci przychodzą z lampionami. Ze względu na spowiedź w Brzozówce we wtorek Msza św. o godz.16.30.

5. W piątek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi Ojciec dr Tomasz Góralczyk z Krakowa.

W piątek do południa  spotkania rekolekcyjne dla dzieci i młodzieży w szkole – o 9.30 – kl.O-IV; o 11.15 – kl.V-VIII. Dla dorosłych będą dwie Msze św. z naukami – o godz. 17.00 (Roraty) i 18.30 dla dłużej pracujących i młodzieży szkół średnich.

W sobotę – dzień spowiedzi. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty pół godziny przed każdą Eucharystią, a Msze św. o godz. 9.00; 11.30 i 17.00.

W niedzielę będą trzy Msze św. z naukami; o 8.30 (dla wszystkich), godz.10.00 (dla wszystkich ze szczególnym udziałem młodzieży); o godz. 11.30 (rodzice i dzieci). Ofiary składane w niedzielę na tacę są naszym podziękowaniem dla Ojca Tomasza.

6. Zapraszam do włączenia się w akcję przygotowania paczek na Boże Narodzenie.

7. W zakrystii są do nabycia kalendarze na nowy rok oraz świece wigilijne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dzieciom.

8. Nowy numer Idziemy.