DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
.06.2022 r.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała – procesja dzisiaj po sumie, w ciągu tygodnia po wieczornej Mszy św.

2. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało. Dziękuję również za złożoną ofiarę na kościół – w sumie 2 080 zł. Podziękowanie składam także uczestnikom dwóch ostatnich pogrzebów – Marianny Skrzek i Edwarda Rosół – złożono na kościół 1 840 zł.

3. W środę, ze względu na spowiedź przed bierzmowaniem w Osieku, Msza św. o godz. 17.00.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i ziół. Procesja eucharystyczna. W tym dniu przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, Dzień Ojca.

5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. w naszym kościele wyjątkowo o godz. 8.30. O godz. 10.00 Eucharystia na zakończenie roku szkolnego. Wieczorem, ze względu na bierzmowanie w Osieku, Mszy św. nie będzie.

6. Nowy numer tygodnika Idziemy.