PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17.03.2024 r.

Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

• Drodze Krzyżowej, którą będziemy sprawować w piątki o godz. 16.30
  • Gorzkich Żalach śpiewanych w niedzielę o godz. 16.30

Trwają rekolekcje w naszym dekanacie i dlatego będą zmiany w godzinach Mszy św. w niektóre dni:

• w poniedziałek w Lubiczu – Msza św. w naszym kościele o godz. 16.00
  • w sobotę spowiedź w Osieku –  Msza popołudniowa o godz. 16.00

We wtorek przypada uroczystość św. Józefa. W tym dniu dziękujemy Bogu za 900-lecie naszej Diecezji. Msza św. o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, czyli Niedzielę Męki Pańskiej, rozpoczynającą Wielki Tydzień. Do świątyni przychodzimy z palmami, które będą poświęcone na każdej Mszy św.

Na sumie, o godz. 11.00, z palmami gromadzimy się przed kościołem. Po poświęceniu procesja wokół świątyni.

W Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 9.00 będziemy uczestniczyć w koncercie pieśni wielkopostnych w wykonaniu Pana Tomka Kamińskiego.

W Niedzielę Palmową do południa będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Przyjedzie do nas ks. prof. Kazimierz Skoczylas.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego.

W zakrystii można nabyć Baranka Paschalnego.

Nowy numer tygodnika Idziemy.