TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

10.11.2019 r.

1. Dzisiaj (10.11) spotkania przed bierzmowaniem i Pierwszą Komunią św.

2. Dzisiejsza niedziela (10.11)  jest XI Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym – w tym roku z najmłodszym państwem na świecie, czyli Sudanem Południowym. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Sudanie.

3. Jutro będziemy przeżywać Narodowe Święto Niepodległości. W kaplicy przy UG o godz. 10.00 specjalny program przygotowany przez młodzież naszej szkoły, a następnie Msza św. w intencji Ojczyzny, w czasie której wystąpi chór naszych seniorów – „Sami swoi”.

4. Od wtorku do piątku Msze św. w kaplicy na plebanii o godz. 17.00. W sobotę i niedzielę w kaplicy przy UG.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 spotkanie z Radą Parafialną, Sołtysami i chętnymi do pomocy w rozniesieniu opłatków wigilijnych.

6. We wtorek zajęcia z matematyki od godz. 15.00.

7. Kalendarze do nabycia w zakrystii.

8. Nowy numer Idziemy.