DWUDZISTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA
.09.2021 r.

1. Od 4 lipca Msze św. niedzielne – godz. 9.00; 11.00 i 18.00.

2. Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami i młodzieżą przygotowująca się do sakramentu bierzmowania (uczniowie klasy VIII i I klasy szkoły średniej).

3. We wtorek 14. września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

4. W środę we wspomnienie NMP Bolesnej przypada  25.lecie powstania parafii. W tym dniu Biskup Włocławski Krzysztof Wętkowski pobłogosławi nowy kościół. Sama uroczystość rozpocznie się o godz. 17.00 Mszą Świętą, po której nastąpi koncert przygotowany przez Tomka Kamińskiego i Jego Gości. Na zakończenie przewidziane jest wspólne spotkanie przy kościele – przekąski, ciasta, kawa, herbata. Serdecznie wszystkich zapraszam.

5. Przygotowane  ciasta proszę dostarczyć na plebanię. W godzinach popołudniowych proszę nie parkować aut przy kościele i plebanii, zostawmy te miejsca dla gości.

6. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy myciu okien w kościele, sprzątaniu i porządkach przy kościele i plebanii.

7. Nowy numer Idziemy.