DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA

15.09.2019 r.

1. Dziękujemy dzisiaj Bogu za 23. lata istnienia naszej parafii. Obejmujemy naszymi modlitwami wszystkich parafian i rozbudowę naszej świątyni.

2. Ofiary z ub. niedzieli na rozbudowę wyniosły (taca + koperty) – 7.100 zł. Za wykonane dotychczas prace przy rozbudowie mamy do uregulowania fakturę VAT w wysokości 430.000 zł. Słowa wdzięczności kieruję do naszego sołtysa  – Piotra Wojtylewskiego za jego ogromny wkład w wywożeniu gruzu z rozbiórki.

3. W przyszłą niedzielę jedziemy na zbiórkę do Sieradza. Zastąpi mnie ks. prof. Kazimierz Skoczylas.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie przed bierzmowaniem; po sumie przed Pierwszą Komunią św.

5. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. We wtorek o godz. 15.00 zajęcia z matematyki (na plebanii) poprowadzi Pani Maria Zejfert.

7. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży, w sobotę święto apostoła św. Mateusza.

8. W dniu dzisiejszym kończy pracę w naszej parafii, na własne życzenie, Pan Janusz Falkiewicz. Serdecznie dziękujemy Panu Januszowi za lata pracy w naszej wspólnocie i życzymy sukcesów w dalszym życiu.

9. Funkcję organisty przejmuje Pan Wojciech Jabłoński z parafii Osiek.

10. Msze św. od poniedziałku do piątku w kaplicy na plebanii.

11. Nowy numer Idziemy.