PONIEDZIAŁEK - 3.08.2020 r. - godz. 18:00

      + Władysława Dominik Jamroży (kaplica przy UG)

 

WTOREK – 4.08.2020 r. - godz. 18:00

      + Ewa Józef Alaszkiewicz Lidia Celmer (kaplica przy UG)

 

ŚRODA - 5.08.2020 r. - Rocznica poświęcenia Rzymskiej Bazyliki NMP - godz. 18:00

      + Romualda Sztangierska int. rodz. Łukiewskich (kaplica przy UG)

 

CZWARTEK - 6.08.2020 r. - Święto Przemienienia Pańskiego

godz. 9:00 – MSZA RANO

         w intencji Ofiarodawców (kaplica przy UG)

 

godz. 17:30 – MSZA WIECZOREM

      + Walentyna Józef Kurodczyk Danuta Zygmunt Sztangierscy – int. rodziny (kaplica przy UG)

 

PIĄTEK - 7.08.2020 r. - Pierwszy piątek miesiąca - godz. 18:00

      + Mirosław Fischer Tadeusz Mikulski Edward Wiesław Kowalscy Halina i Józef Gretkierewicz  Stanisław Rakoczy Franciszka i Stanisław Rygielscy  Maria Urbańska Helena Tuta  Lidia Rumińska  Michał Mazurkiewicz Andrzej Buławski  Adam Gęsicki  Ryszard Stolarski  Władysław Wiśniewski Kazimierz Strzelecki Stanisław Marianna Motyka Piotr Kołkowski Apolonia i Adam Kowalscy Bogdan Sulecki  Sabina Nadolna  Helena Wójtowicz Antoni Kłosiński Edward Walkowiak Sławomir i Gabriel  Mejger   Jan Celmer Helena Laskowska Stefania (rocz.) Krystyna  Jan Gruen Jolanta Ziółkowska  Genowefa i Stanisław Szymborscy  Sabina Cieślak Ryszard Betlejewski Sebastian Bruzdowski  Paweł Kozakiewicz Tadeusz Janicki  Dariusz Karolak Marianna Kołakowska Konrad Prinz Jadwiga Cieszyńska Jolanta Majewska Aniela Tomczyńska Ewa Gęsicka Władysław Rygielski Aleksandra Kowalska  Józef Zatorski Wanda Makowska Daniela Depczyńska Teresa Laskowska Wiesław Wróblewski Tadeusz Gerc Genowefa Celmer  Józef Rumiński Wiesława Gerc Zbigniew Wiśniewski Irena Wasilewska Zofia Gręźlik  Jadwiga Maćkiewicz Stanisława Rumińska Lidia Celmer Piotr Gradowski Wacław Iwaniuk Kazimierz Płatek Leszek Michalski Zdzisław Wierzbowski Kazimierz Zagórski Jadwiga Bartnicka  Jerzy Gerc Andrzej Buraczewski Marianna Lewandowska Pelagia Borowska Jan Waga Barbara Madej Aurelia Wiśniewska Wanda Żyło Ana Dębowska Marianna Rejmanowska Maria Kowalska Angelika Górzyńska Stefan Rygielski Jadwiga Mychlewicz Tadeusz Chojnacki Janina Kowalska Hubert Myszkowski Władysław RosieckiZdzisław Daniecki Mirosław Fischer Janusz Jędrzejewski Halina Terajewicz Hipolit Miedzik Patryk Kalinowski Kazimiera Mazur Marek Ziółkowski Barbara Mętrkiewicz Józefa Kaniuk Bartosz Zakrzewski Stanisław Celmer Krystyna Wasilewska Kazimierz Wojciechowski Piotr Wieczyński  Mieczysława Górzyńska Jadwiga Kozakiewicz Czesława Zych Czesław Słupczewski Kazimierz Dulkiewicz Izabela Krzemińska Kazimiera Kłosińska Zdzisław Maćkiewicz Romualda Sztangierska Marianna Dąbrowska Genowefa i Bogusław  Martewicz Monika Mazurkiewicz Zofia Cieślak  Zbigniew Demczuk  Małgorzata Mychlewicz Krystyna Stolarska  Jan Zientarski Jarosław Gęsicki Jan Żebrowski Roman Mokwiński Jerzy Ptaszyński Kazimierz Kalinowski Elżbieta Wieczyńska Stanisław Deresz Jadwiga Gęsicka Czesław Kamiński Alina Żebrowska Marianna Bachanek Józefa Buławska Wanda Dulkiewicz Maria Auguściak Patryk Celmer Marian Michalski Leszek Witkowski  Jadwiga Celmer Eugeniusz Wrześniewski Krystyna Gapińska Dariusz Paurowski   Barbara Kozakiewicz (kaplica przy UG)

 

SOBOTA - 8.08.2020 r. - Św. Dominika - godz. 18:00

      + Iwona Zakierska (9. rocz.) (kaplica przy UG)

 

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 09.08.2020 r.

godz. 8:30 – MSZA RANO

      + Marianna Bachanek – int. córki Zofii z mężem (kaplica przy UG)   

     

godz. 10:00 – MSZA PRZED POŁUDNIEM

      + Aniela Barańska (6. rocz.) int. córki Anny z rodz. (kaplica przy UG) 

           

godz. 11:30 – SUMA

         w intencji Parafian (kaplica przy UG)

 

Kliknij w celu sprawdzenia ostatnich wydarzeń → Aktualności