PONIEDZIAŁEK - 29.11.2021 r. - godz. 17:30

      + Marek Ziólkowski (ur.) – int. żony i dzieci 

 

WTOREK – 30.11.2021 r. - Św. Andrzeja apostoła - godz. 17:00

      + Zdzisław Wierzbowski Bolesław Górzyński i zm. z rodz.

 

ŚRODA - 1.12.2021 r. - godz. 17:00

      +Gabriela Dąbrowska (1. rocz.) – int. Jana Celmera z rodz., rodz. Celmerów Górzyńskich i Malczak

 

CZWARTEK - 2.12.2021 r. - Pierwszy czwartek miesiąca - godz. 16:30

        w intencji Ofiarodawców i o powołania kapłańskie

 

PIĄTEK - 3.12.2021 r. - Pierwszy piątek miesiąca - godz. 17:00

      + Joanna Gawarkiewicz-Maśloch Tadeusz Mikulski Edward Wiesław Kowalscy Halina i  Józef Gretkierewicz  Stanisław Rakoczy Franciszka i Stanisław Rygielscy  Maria Urbańska Helena Tuta  Lidia Rumińska  Michał Mazurkiewicz Andrzej Buławski  Adam Gęsicki  Ryszard Stolarski  Władysław Wiśniewski Kazimierz Strzelecki Stanisław Marianna Motyka Piotr Kołkowski Apolonia i Adam Kowalscy Bogdan Sulecki  Sabina Nadolna  Helena Wójtowicz Antoni Kłosiński Edward Walkowiak Sławomir i Gabriel  Mejger   Jan Celmer Helena Laskowska Stefania  Krystyna  Jan Gruen Jolanta Ziółkowska  Genowefa i Stanisław Szymborscy  Sabina Cieślak Ryszard Betlejewski Sebastian Bruzdowski  Paweł Kozakiewicz Tadeusz Janicki  Dariusz Karolak Marianna Kołakowska Konrad Prinz Jadwiga Cieszyńska Jolanta Majewska Aniela Tomczyńska Ewa Gęsicka Władysław Rygielski Aleksandra Kowalska  Józef Zatorski Wanda Makowska Daniela Depczyńska Teresa Laskowska Wiesław Wróblewski Tadeusz Gerc Genowefa Celmer  Józef Rumiński Wiesława Gerc Zbigniew Wiśniewski Irena Wasilewska Zofia Gręźlik  Jadwiga Maćkiewicz Stanisława Rumińska Lidia Celmer Piotr Gradowski Wacław Iwaniuk Kazimierz Płatek Leszek Michalski Zdzisław Wierzbowski Kazimierz Zagórski Jadwiga Bartnicka  Jerzy Gerc Andrzej Buraczewski Marianna Lewandowska Pelagia Borowska Jan Waga Barbara Madej Aurelia Wiśniewska  Wanda Żyło Ana Dębowska Marianna Rejmanowska Maria Kowalska Angelika Górzyńska Stefan Rygielski Jadwiga Mychlewicz Tadeusz Chojnacki Janina Kowalska Hubert Myszkowski Władysław Rosiecki Zdzisław Daniecki Mirosław Fischer Janusz Jędrzejewski Halina Terajewicz Hipolit Miedzik Patryk Kalinowski Kazimiera Mazur Marek Ziółkowski Barbara Mętrkiewicz Józefa Kaniuk Bartosz Zakrzewski Stanisław Celmer Krystyna Wasilewska Kazimierz Wojciechowski Piotr Wieczyński  Mieczysława Górzyńska Jadwiga Kozakiewicz Czesława Zych Czesław Słupczewski Kazimierz Dulkiewicz Izabela Krzemińska Kazimiera Kłosińska Zdzisław Maćkiewicz Romualda Sztangierska Marianna Dąbrowska Genowefa i Bogusław  Martewicz Monika Mazurkiewicz Zofia Cieślak  Zbigniew Demczuk  Małgorzata Mychlewicz Krystyna Stolarska  Jan Zientarski Jarosław Gęsicki Jan Żebrowski Roman Mokwiński Jerzy Ptaszyński Kazimierz Kalinowski Elżbieta Wieczyńska Stanisław Deresz Jadwiga Gęsicka Czesław Kamiński Alina Żebrowska Marianna Bachanek Józefa Buławska Wanda Dulkiewicz Maria Auguściak Patryk Celmer Marian Michalski Leszek Witkowski  Jadwiga Celmer Eugeniusz Wrześniewski Krystyna Gapińska Dariusz Paurowski   Barbara Kozakiewicz  Jadwiga Urbańska Antoni Rumiński Jadwiga Dąbrowska Gabriela Dąbrowska Krystyna Kwiatkowska Elżbieta Karolak Marian Bachanek Stanisława Buler Mirosław Manelski Aleksander Sztangierski Jadwiga Brucka Gabriel Mazurkiewicz Kazimierz Kłosiński  Ilona Rumińska Maria Murawska Jan Krasiński Stanisław Adamczyk Kazimierz Żebrowski Stanisław Laskowski Paweł Szymanek  Henryk  Karolak Przemysław Kaczmarek Eugeniusz Meller Zbigniew Zażycki Wojciech Laskowski Adam Szwec

 

SOBOTA - 4.12.2021 r. - Pierwsza sobota miesiąca

godz. 7:00 – RORATY

        w intencji Kół Żywego Różańca

 

godz. 16:00 – MSZA WIECZOREM

      + Włodzimierz Sulecki  

 

NIEDZIELA - 5.12.2021 r. - DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

godz. 9:00 – MSZA RANO

      + Bronisław Stanisława Buler Mirosław Piłatowski Patryk Kalinowski – int. Małgorzaty z Jurkiem

 

godz. 11:00 – SUMA

        w intencji Parafian

 

godz. 17:00 – MSZA WIECZOREM

      + Lucyna Leopold Wudarscy   

 

Kliknij w celu sprawdzenia ostatnich wydarzeń → Aktualności