Jasełka 2024

8 lutego 2024 admin 0

Chcemy podzielić się z Wami informacją o ostatnim wydarzeniu w naszym kościele. W niedzielę, 7 stycznia, dzieci z naszej parafii przedstawiły Jasełka.

Zapraszamy do obejrzenia relacji w formie zdjęć i filmików (wykonanych przez rodziców naszych aktorów), które oddają atmosferę tego spotkania. Dzieci z dużym zaangażowaniem przedstawiły tradycyjne sceny związane z narodzeniem Jezusa Chrystusa.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zaangażowanych: dzieci, rodziców, nauczycieli, którzy wspólnie przygotowali to wydarzenie. Wasza praca i zaangażowanie są nieocenione.

W tym ostatnim tygodniu świątecznego okresu, warto zatrzymać się jeszcze na chwilę i zastanowić nad przesłaniem Jasełek. Niech te proste, ale piękne sceny przypomną nam o prawdziwym sensie Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim za udział! Po relację filmową zapraszamy na stronę Facebook Parafii.