Apel o modlitwę o powrót do zdrowia Księdza Biskupa Wiesława Meringa

26 października 2020 admin 0

Bracia Kapłani! Czcigodne Siostry Zakonne! Drodzy Diecezjanie!

Zwracam się z prośbą do wszystkich Diecezjan, o modlitwę w intencji o powrót do zdrowia Księdza Biskupa Wiesława Meringa. 19 października wieczorem u Księdza Biskupa stwierdzono obecność koronawirusa. Ksiądz Biskup pozostaje w izolacji domowej, jest osłabiony, ale jego stan stopniowo się poprawia. Ufamy, że nasza modlitwa przyczyni się do szybkiego powrotu Pasterza Diecezji do pełni sił. Ksiądz Biskup Wiesław Mering wyraża wdzięczność za wszelkie znaki życzliwości względem swojej osoby i również ze swej strony zapewnia o modlitewnej pamięci o diecezji. Zachęca jednocześnie do ufnej modlitwy w intencji ustania epidemii, za chorych i personel medyczny oraz w intencji zmarłych.

+ Stanisław Gębicki – Biskup Senior, Wikariusz Generalny

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.