Transmisje na żywo – Parafia Miłosierdzia Bożego w Obrowie

3 kwietnia 2020 admin 0

Drodzy Parafianie.

Przywykliśmy do naszych niedzielnych spotkań na Eucharystii, do przeżywania rekolekcji wielkopostnych, do korzystania z sakramentu pokuty, przeżywania nabożeństw wielkopostnych, do codziennych spotkań ze sobą w gronie przyjaciół i znajomych.

Tak, przywykliśmy do tego wszystkiego i dlatego tak trudno nam przeżywać obecny czas, czas panowania epidemii, czas izolacji… Nikt z nas nie doświadczył do tej pory takiego Wielkiego Postu, takiego przygotowania do świąt Wielkiej Nocy… Mam nadzieję, że uczestnictwo w różnorodnych transmisjach telewizyjnych, radiowych i internetowych w jakiś sposób pomaga nam brać udział w zbawczych misteriach dokonujących się w liturgii…

Wchodzimy w najważniejszy czas w roku liturgicznym – czas Męki, Śmierci i Zmartwychwstania naszego Pana i cieszę się, że będziemy mogli przeżywać ten czas wspólnie korzystając z przekazu internetowego na naszej stronie parafialnej oraz profilu Facebook. Dzięki Karolowi i Agacie oraz osobom, które włączą się w przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia, choć na odległość, ale będziemy mogli być razem, razem przeżywać tajemnicę przejścia ze śmierci do życia.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i zapraszam do korzystania z bezpośrednich transmisji z naszej tymczasowej kaplicy. Rozpoczniemy już dzisiaj (3.04.2020 r.) nabożeństwem Drogi Krzyżowej.

 

ks. T. Lewandowski


 

Transmisje na stronie www → http://blog.parafiaobrowo.pl/transmisja/

Profil Facebook → https://www.facebook.com/parafiaobrowo/

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.