DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA
10.10.2021 r.

1. Od 4 lipca Msze św. niedzielne – godz. 9.00; 11.00 i 18.00.

2. W miesiącu październiku w szczególny sposób czcimy Matkę Bożą modląc się na różańcu. W kościele wspólna modlitwa różańcowa codziennie o godz. 17.30. W niedziele różaniec rozłożony jest na wszystkie Msze św. – będzie nasza modlitwa ofiarowana za zmarłych. Dzieci i młodzież zapraszamy zwłaszcza we wtorki i piątki.

3.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie przed bierzmowaniem. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę 31 października po sumie. Natomiast 24 października o godz. 10.30 miara strojów komunijnych.

4. W przyszłą niedzielę zastąpi mnie ks. prefekt z Lubicza Górnego.

5. Wyjazd do Krakowa w sobotę o godz. 7.00. Zainteresowanych proszę o kontakt.

6. W zakrystii są do nabycia kalendarze na nowy rok. Można też nabyć płytę ze zdjęciami z uroczystości 25-lecia naszej parafii (10 zł).

7. We wtorki od godz. 14.30 Pani Maria Zejfert będzie prowadziła w salce na plebanii zajęcia z matematyki.

8. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

9. Dzisiaj, w Dniu Papieskim, odbywa się zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

10. Nowy numer Idziemy.