CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA
29.01.2023 r.

1. W czwartek  przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej; Dzień Życia Konsekrowanego. Na Msze św. przychodzimy z gromnicami. Msze św. o godz. 9.00 i o godz. 17.00.

Ze względu na czas ferii zimowych dzieci pierwszokomunijne przyjdą ze świecami w niedzielę 12 lutego. W tym też dniu od godz. 10.30 będzie można odebrać zamówione szatki komunijne. Jest również możliwość wzięcia miary.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca:

• w czwartek o godz. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego a następnie Msza św.
  • w piątek ze względu na badania w Bydgoszczy nie będzie odwiedzin chorych. Uczynię to w święto Matki Bożej Gromnicznej – 2. lutego, od godziny 10.00.; po południu o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi; o godz. 17.00 Msza św.
  • w sobotę o godz. 9.00 modlitwa różańcowa i Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca; po południu Msza św. o godz. 17.00
  • w niedzielę po sumie modlitwy do Matki Bożej

3. Kolęda w tym tygodniu:

• poniedziałek - 30.01. od godz. 13.00 – ul. Szkolna – początek  u Pani Kubackiej - numery parzyste i nieparzyste (do ul Różanej i do plebanii)
  • wtorek - 31. stycznia od godz. 13.00 - Tulipanowa, Goździkowa, Storczykowa, Gerberowa Konwaliowa, Makowa
  • czwartek – 2. lutego od godz.13.00 dokończenie ul. Szkolnej
  • sobota - 4. lutego od godz.10.30 - Leśna, Brzozowa, Sosnowa

4. Nowy numer tygodnika Idziemy.